Bc. Markéta Pavúčková - svatební koordinátorka

Jako skoro každá malá holka jsem i já snila o své krásné svatbě, o svém princi a o mně jako princezně v nádherných dlouhých bílých šatech, jaké měla třeba Popelka. Postupem času přibývalo více a více představ, od zámku či hradu po louku, les, loď, pláž či skálu. Chtěla jsem je prožít všechny... Jako svatební koordinátorka chci tuto možnost poskytnout všem malým holčičkám uvnitř každé z nás, protože ony si to zaslouží!

Mí nejbližší dobře vědí, co je pro mě hlavní - aby lidé kolem mě byli šťastní a spokojení a snažím se o to ze všech sil. Miluji svatby a vše spojené s nimi, od příprav až po samotný akt, kdy si dva lidé slíbí svou věrnou lásku, úctu a podporu.

Bc. Roman Čagánek - koordinační manager

… a má pravdu, to mi můžete věřit. Známe se už několik let a vím, že svatby jsou její vášní od malička. Proto, když mne požádala, abych se podílel na uskutečnění nejen jejího snu, ale především těch Vašich, jsem se nemusel dlouho rozmýšlet.

Budu Vaší koordinační, technickou, řidičskou, psychickou i fyzickou podporou. Pro Vás, dámy, budu ten, co udělá vše pro to, aby Vám sehnal modré z nebe. Ale pánové, jsem tu také pro Vás. Vím, jaké jsou přípravy svatby pro Vaše drahé polovičky důležité a já jsem tu od toho, abyste z nich případně nezešíleli.

Je to jeden z nejdůležitějších okamžiků Vašeho života a my uděláme všechno proto, abychom Vám splnili všechny Vaše touhy, přání a sny - třeba i zajistili právě ten správný odstín modrého z nebe, bude-li třeba.

Budeme Vaší pravou rukou, když ta levá už je zadaná a proměníme Vaše pohádkové sny v realitu.

  Najdete nás také na facebooku: https://www.facebook.com/svatby.splneny.sen