Dagmar a Jakub Podrazilovi

9. 4. 2016

Dagmar: Markétko a Romi, moc děkujeme za veškerou pomoc a organizaci na svatbě. Díky Vám byla tak skvělá, všem moc doporučuji, skvělá spolupráce... Ještě jednou moc děkujeme.

 

 Bára a Luděk Krátcí

1. 4. 2016

Bára: Myslím si, že život je především o maličkostech, krásných vzpomínkách a okamžicích zachycených v čase, které nás myšlenkami odvedou a vykouzlí úsměv. Říká se tomu svatba, ale pro nás to byly neskutečně povznášející okamžiky plné pohody, lásky, úsměvů, na které budeme rádi vzpomínat. Řekli jsme si, že všechno naplánujeme společně, budeme se držet při zemi, našich priorit a věcí, které máme oba rádi. Rozkvetlé mandloně, jízda v Mini cooperu, živá hudba, obrovská pohoda, smích a večer o nás dvou – přesně tak mám náš den v paměti. Za krásnou výzdobu v jemných tónech krémově meruňkové barvy jak obřadu, tak i svatební hostiny, trpělivost a umění splnit nemožné na počkání moc děkujeme Markétce a Romanovi ze ssvatební agentury SPLNĚNÝ SEN.

Nela a Lukáš Oslzlí

5. 9. 2015

Nela: Rádi bychom s manželem tímto poděkovali Markétě a Romanovi za jejich perfektní služby! Využili jsme jejich nabídky ke koordinaci celého svatebního dne a byl to ten nejlepší nápad, protože jsme si tak mohli užít náš den naprosto bez starostí a díky nim se naše svatba stala nezapomenutelným zážitkem jak pro nás, tak pro svatebčany. Moc se nám líbil jejich profesionální přístup už při přípravách, že nám naslouchali a snažili se nám vše splnit a že se během svatebního dne stali součástí a my nemuseli nic řešit. Splnili nám náš sen...sen o dokonalé svatbě! Ještě jednou moc děkujeme a rozhodně doporučujeme!!! :) N a L

Adéla a Mirek Mrázovi

29. 8. 2015

AdélaRáda bych Markét a Romanovi poděkovala za nádhernou svatební výzdobu. Našim přáním byla přírodní svatba bez použití tradičních svatebních barev a motivů. Výzdoba předčila naše očekávání, stejně jako bezproblémová organizace svatebního obřadu. Děkujeme a doporučejeme dál.

Jana a Pavel Smutkovi

11. 7. 2015

Jana: Navrhuji změnu motta - "Nemožné hned, zázraky na počkání" :D Jinak vám patří naše nekonečné díky za trpělivost s našimi (někdy až nesplnitelnými) nápady a jejich realizaci, za profesionalitu a takt, se kterým jste nám tu naši slávu kočírovali a udržovali zábavu v chodu (tu jeho stranu ožralou a tu moji přežranou :D ) a nakonec za úžasné překvapení, které jsem si tak krásně vlastní blbostí zkazila :D :D :D Děkujeme, že jste s námi do toho šli. Pro nás to byla sázka na jistotu :)

Bára a Pavel Danešovi

27. 6. 2015

Bára: Původně jsem nic takovéto nechtěla, víte co, moc peněz, vše si udělám sama, je to zbytečné, za ty peníze můžu mít něco jiného, ... Ale vůbec nelituju! Markéta s Romanem byli prostě úžasní! Výzdoba, no mrkněte na fotky! Prostě úžasné! Cokoliv jsem chtěla jsem i dostala a měli tolik úžasných nápadů, že jsem původně ani nedoufala, že bych tam tyhle věci mohla mít, vždycky přišli s něčím navíc! Pomáhali nám i s organizací, takže si všichni svatbu jen užívali a nemuseli jsme se téměř o nic starat! Ty příjemné věci jako organizace her si řídila má úžasná sestřička a zbytek byl na nich! A cena byla více než slušná! Opravdu to stojí za to!

Markéta a Tibor Pavúčkovi

3. 5. 2014

Markéta: Jako většina malých holčiček jsem i já snila o své svatbě. O princezně v bílých šatech a princi po mém boku, který mě bude milovat až do konce života. Přestože život není pohádka, našla jsem muže, který mě miluje a který mě požádal o ruku. Jelikož mě od mala svatby fascinovaly, chtěla jsem si přípravy řádně užít, a proto jsem začala svatbu chystat asi 9 měsíců dopředu. Vše jsem si tvořila sama od Save the date, přes oznámení, menu, jmenovky, cedulky na focení, girlandy, výzdobu, ... Prostě vše, co šlo vyrobit, jsem si chtěla udělat sama. Pro mou rodinu a přátele jsem toho možná dělala zbytečně moc, ovšem já jsem věděla, že jestli chci jednou opravdu mít svatební agenturu a plnit sny budoucím nevěstám, musí být má svatba ukázkou toho, co vše umím a dokážu. Spousta lidí říká, že naše svatba byla pohádková a já udělám vše pro to, aby i Vaše svatba byla jako z pohádky a splnila tak všechna Vaše dětská či dospělá přání a představy.

  Najdete nás také na facebooku: https://www.facebook.com/svatby.splneny.sen
Rádi za Vámi přijedeme do okolí nejen Břeclavi a Hodonína, ale také není problém po domluvě i mnohem dál =)