Svatební poradenství

Pokud si nevíte rady ohledně příprav Vašeho velkého dne, rádi Vám pomůžeme.

Koordinace svatebního obřadu

Abyste si mohli svatební ráno plné příprav užít Vy i svatební hosté, postaráme se o bezstarostný a hladký průběh svatebních příprav před obřadem i v jeho průběhu. Dohlédneme na výzdobu svatebního místa, postaráme se o vítání a usazování svatebních hostů a připínání vývazků. Ve spolupráci s oddávajícím a matrikářkou zajistíme Vaše speciální přání v oblasti hudby, recitace, apod.

Koordinace na dálku

Chápeme, že někomu přítmnost "cizího" člověka na svatbě nemusí vyhovovat. Proto jsme pro Vás připravili tuto možnost, která zahrnuje přípravu kompletního harmonogramu svatebního dne. Pomůžeme Vám rozdělit jednotlivé úkoly mezi svědky, rodinu a přátele tak, abyste si i bez koordinátorů svůj den náležitě užili.

Koordinace svatebního dne

Pro ty z Vás, kteří si chtějí užít svatební přípravy, ale zároveň ve svůj velký den nemít žádné starosti, můžeme na vše dohlédnout. Po několika informačních schůzkách Vám vytvoříme podrobný harmonogram svatebního dne a v jeho průběhu se postaráme o vše potřebné, viz zde. Naše přítomnost na svatbě končí přibližně mezi 17-18 hod. případně jinak dle vzájemné dohody.

Svatba na klíč

Pokud se rozhodnete nechat veškeré přípravy a zařizování na nás, ať už z důvodů časových nebo nedostatku možností, rádi Vám na nezávazné schůzce připravíme návrh celkové podoby svatebního dne včetně přibižné cenové kalkulace. Postaráme se o Vaši svatbu od A do Z.

  Najdete nás také na facebooku: https://www.facebook.com/svatby.splneny.sen